RSS
szukaj
RSS
A A A K

Instrukcja korzystania z BIP


Nawigacja

Nawigacja po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie odbywa się poprzez menu podmiotowe (po lewej stronie ekranu). 
Przejście na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.gov.pl prowadzoną przez ministerstwo właściwe do spraw informatyzacji) możliwe jest poprzez kliknięcie na logo BIP w dolnej części menu. 
Z każdej podstrony Biuletynu Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie możliwe jest przejście na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie przy użyciu odnośnika "Strona główna" w menu lewym. 
Informacja o szczegółowym podziale BIP na działy dostępna jest na stronie "mapa serwisu".


Wyszukiwarka
W górnej, centralnej części ekranu dostępna jest tzw. ogólna wyszukiwarka informacji. Przeszukuje ona informacje zamieszczone bezpośrednio na stronach Biuletynu.

Elementy strony
Na stronie BIP znajdują się następujące elementy:
panel górny z nazwą strony i wyszukiwarką, 
menu podmiotowe,
treść strony z odsyłaczami do innych stron,
informacje o redaktorach z podziałem na osoby, które daną informację zatwierdziły i publikowały oraz data wykonania każdej z wymienionych wcześniej czynności na konkretnej stronie (informacja o redaktorach nie jest wyświetlana na stronach zbiorczych, tj. takich, które automatycznie generują zawartość korzystając z danych zamieszczonych na innych stronach), 
licznik odwiedzin konkretnej strony Biuletynu,
wersje archiwalne danej strony,
przycisk Drukuj.

Możliwa jest zmiana wielkości czcionki poprzez klikanie na literki AAA, umieszczone w górnej, prawej części strony.Opublikował: Iwona Siemińska
Publikacja dnia: 21.07.2012
Podpisał: Iwona Siemińska
Dokument z dnia: 18.07.2012
Dokument oglądany razy: 1 884